top icon

Líbí se Vám naše řešení? Domluvte si konzultaci.

Koncept kavárny ve stroji

Úvod » Koncept kavárny ve stroji

Současný trend a kvalita kávy

Kvalita kávy se zlepšila téměř všude: v kavárnách, barech, restauracích i v domácnostech. Nezlepšila se však ve všech místech s vysokým provozem, která vyžadují servis 12 až 24 hodin denně. Zároveň díky vzestupné konzumaci prémiové kávy přibývají konzumenti kávy, kteří jsou orientování více na zdraví prospěšnou kvalitu než kvantitu a nejnižší cenu. Velmi často však bohužel během dne čas na kvalitní kávu nemáme. Občas bývá trendem dnešní ekonomiky také “dostat více za méně“.

Prémiová  káva z nápojového (Vending) automatu

Naší snahou je nabídnout v dnešní uspěchané době alternativu a přiblížit se kvalitou teplých nápojů z automatu co nejblíže Vaší oblíbené kavárně. Díky moderním technologiím, kvalitním surovinám a unikátnímu know-how dokážeme se svojí značkou COFFEE MARINA (CoMa) poskytovat chytrá řešení a nabízet vysoce kvalitní zrnkovou kávu, lahodné kávové a další horké nápoje s velkou časovou úsporou.

Kvalitní  káva bez čekání jako alternativa

Zrovna spěcháte, ale máte chuť nebo potřebujete svojí denní dávku kvalitní horké kávy? Nemáte čas na kávu ve Vaší oblíbené kavárně? Pro uspokojení Vašich chuťových potřeb neváhejte vyzkoušet naše unikátní nápojové menu, ve kterém najdete desítky druhů horkých nápojů (kávy, čokolády a speciály) s možností vlastního přizpůsobení. Velkoplošný dotykový displej Vám usnadní výběr a zároveň dokáže zobrazit detailní informace o každém nápoji, zkrátka a jednoduše Vás provede celým procesem. Navíc můžete využít jakýkoliv druh platební metody.

 


 

Chcete zlepšit pracovní prostředí a zajistit "KAVÁRNU VE STROJI" Vašim zaměstnancům a zákazníkům?
Neváhejte a  domluvte si nezávaznou schůzku.