top icon

Líbí se Vám naše řešení? Domluvte si konzultaci.

Služby

Úvod » Služby

Specializujeme se na vytváření lepších pracovních přestávek, zajišťujeme kvalitní občerstvení, aby čas odpočinku byl využitý smysluplně a s chutí.

Zajistěte kvalitní občerstvení, nápojový servis a lepší pitný režim také u Vás. Dopřejte svým zaměstnancům i zákaznickým návštěvám kvalitní a chutné občerstvení pro lepší motivaci a výkon. Užijte si bezproblémové služby a chytrá řešení, ať u Vás nikomu nic nechybí.

Hledáte kvalitní a profesionální služby pro oblast kávy, občerstvení a cateringu?

 

Ozvěte se nám

Nápojový a kávový servis

Při nastavení nápojového menu a chutného občerstvení dokážeme vyjít vstříc požadavkům každého zákazníka.

Vending a HoReCa

Prodejní automaty (VENDING) a dále technologie, suroviny a produkty pro Hotely, Restaurace, Kavárny (HoReCa)

Kvalitní káva jako benefit

Chránit životní prostředí a poskytovat kvalitní kávu a nápoje. To jsou klíčové prvky pro pozitivní náladu nejen v kancelářích.

Spolupráce a reklama

Pro Vaše kampaně můžete zapojit i naše prodejní automaty. Jedná se o velmi efektivní způsob pohyblivé reklamy pro konkrétní cílové skupiny.

Slibujeme skvělý chuťový zážitek, který vylepší den každému z vás.

Nápojový a kávový servis (OCS) nejen pro kanceláře

Věříme, že káva je důležitou součástí také u Vás, ať už se jedná o noční směnu nebo pracovní den. Nabízíme gurmánskou zrnkovou kávu nejen pro kanceláře, prodejny a provozovny, ale také oblíbené kávové nápoje ochucené mlékem nebo kvalitní čokoládou. Nabízíme také oblíbené studené nápoje.

Náš tým bude potěšen a nadšený zároveň, pokud Vám pomůže vytvořit ideální balíček služeb a vybere s Vámi potravinové produkty pro Vaše specifické potřeby. Při nastavení nápojového menu a občerstvení, které chutná, dokážeme vyjít vstříc požadavkům každého zákazníka.

Které nápojové a kávové řešení Vám nejvíce vyhovuje?

Vending a HoReCa (prémiové automaty a kávovary)

Prodejní automaty (VENDING) a dále technologie, suroviny a produkty pro Hotely, Restaurace, Kavárny (HoReCa) jsou nedílnou součástí našich řešení a služeb. Naší doménou jsou chytrá a efektivní řešení Vašich potřeb.

Využíváme k tomu moderní trendy a interaktivní technologie. Nemusíte mít žádnou obavu o výslednou kvalitu nápojů ani potravin, stejně tak ani o jakýkoliv druh platební metody.

Samozřejmostí jsou kombinovaná řešení pro jakýkoliv provoz a místo, která vyhovují vysokým nárokům zejména svojí kvalitou, efektivitou a funkčností. A nezapomínáme ani na životní prostředí.

Máte zájem o unikátní prodejní řešení, nápojový a svačinový automat nebo horeca technologii?

Výběrová káva jako benefit pro zaměstnance a zákazníky

Vnímání kávy na pracovišti se v poslední době mění čím dál více. Poslední průzkumy ukazují, že kvalitní kávu oceňují zaměstnanci jako nejdůležitější benefit.

Chránit životní prostředí, kvalitní káva a nápoje. To jsou klíčové prvky pro pozitivní náladu nejen v kancelářích. Proto kávovary a nápojové automaty fungují jako oblíbená místa pro setkávání ve firmách, kde spolu lidé hovoří a mají příležitost rozvíjet a navazovat mezilidské vztahy. Navíc osobní setkání u šálku lahodné kávy podporuje výrazně kreativitu. Záleží Vám na Vašich zaměstnancích a obchodních partnerech?

Chcete vylepšit také Vaší coffee pauzu?

Spolupráce a reklama

Pro Vaše kampaně můžete zapojit i naše prodejní automaty s velkoplošnou dotykovou LCD obrazovkou. Jedná se o velmi efektivní způsob pohyblivé reklamy pro konkrétní cílové skupiny. Nemusí se jednat vždy pouze o reklamu. Naše technologie lze využít například k lokálnímu sponzoringu a finančním sbírkám nebo jen k pravidelným informacím o uplynulých a plánovaných firemních událostech nebo BOZP zásadám na pracovišti.

Zajímá Vás tato oblast?