top icon

Líbí se Vám naše řešení? Domluvte si konzultaci.

Technologie

Úvod » Technologie

Unikátní prodejní  a nápojové automaty

Používáme výhradně profesionální kávovary, prodejní automaty (VENDING) a sestavy s řadou patentovaných řešení a prvků. Při volbě vhodné interaktivní technologie pečlivě zohledňujeme zákaznické potřeby a přání. Najdete u nás nadčasový design a vysoký uživatelský i platební komfort.

Přejete si nadčasové, unikátní a moderní řešení také u Vás?

Mám zájem o řešení

Vending (prodejní automaty)

Prodejní automaty s 15-46" full HD dotykovou obrazovkou. Kapacita až 1200 ks kelímků a 54 nápojů nebo spirálové automaty s možností až 54 předvoleb a 408 chlazených produktů.

Zobrazit detail

HoReCa(hotely, restaurace, kavárny)

Profesionální technologie, suroviny a produkty nejen pro hotely, restaurace, kavárny a cukrárny, ale i pro komerční prostory a instituce. Řešení s 7-15" full HD dotykovými monitory.

Zobrazit detail

Ostatní(platby, filtrace, příslušenství)

Nejen chytré platební systémy a prostředky s vysokou přidanou hodnotou. Ale i řešení pro kvalitní ultra čistou vodu nebo filtraci pro Váš lepší pitný režim a zdravý styl.

Zobrazit detail

Přednosti a výhody profesionální technologie

Jednoduché a intuitivní ovládání, chytré platby, multijazyčnost. Interaktivní dotykové obrazovky a displeje včetně audio průvodce. Lahodné studené a teplé nápoje, široká škála chutí kávy a občerstvení. Chytré snímače a čidla. Bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí, nízká spotřeba energií a mnoho dalších výhod.

Multifunkční dotykový displej

Velkoplošná full HD obrazovka s velikostí od 7“ do 46“. Možnosti upravovat a přehrávat multimédiální obsah v různých formátech. Intuitivní navigační menu a velmi vysoký uživatelský komfort.

Výhody binachi displej
Vakuový zásobník

Vakuový zásobník na kávu

Díky unikátnímu patentovaném řešení a kombinaci vakuového systému v zásobníku na zrnkovou kávu (i během výdeje a mletí zrn) je umožněno lepší zachování chutí a čerstvosti.

Perfektní mléčná pěna

Velkokapacitní ledničkový modul čerstvé mléko s poličkou na ohřev šálků zajistí napěňování a sametově hebkou mléčnou pěnu pro širokou škálu lahodných nápojů. Také s funkcí automatický oplach a denní čištění.

Lahodná pěna
Lahodné variace chuti

Lahodné variace chutí

Patentovaná espresso jednotka umožnuje přesný postup přípravy espresso kávy při dodržování certifikované italské tradice.

Spařovací jednotka s variabilní komorou (7-14g) zajistí optimální podmínky pro rovnoměrné stlačení a spaření kávy v komoře.

Káva s pre-infuzí, tzv. před-spaření čerstvě mleté kávy horkou vodou pod nízkým tlakem. Výsledkem je rovnoměrná extrakce a vyvážená káva s jemnou karamelovou pěnou.

Pokud jste došli až sem, neváhejte se zeptat nebo požádat o cokoliv dalšího.

Chci

Naplánovat schůzku Požádat o nabídku Zahájit spolupráci