top icon

Líbí se Vám naše řešení? Domluvte si konzultaci.

LEI300 EVO touch 15" + ARIA S EVO

Úvod » Technologie » Vending » LEI300 EVO touch 15" + ARIA S EVO

Svačinové a nápojové automaty, snack & drink vending

Od interaktivních volně stojících kávomatů přes potravinové automaty a výdejníky vody (Aquamaty). Máme pro Vás vždy ideální volbu a profesionální řešení. Dodáváme multifunkční a interaktivní technologie, které kromě funkce multijazyčnost přehrávají také multimédiální obsah.

 

Kombi řešení nápoje a snacky

Nápojový automat Bianchi LEI300 EVO touch 15" nabízí široké možnosti nastavení a volitelného příslušenství s kapacitou 300 ks kelímků. Zásobník na zrnkovou kávu disponuje kapacitou 1.8 kg. Dotykový displej nabízí okouzlující zážitek a jedinečný uživatelský komfort s možností vlastního přizpusobení oblíbených nápojů. S LEI300 EVO můžete konfigurovat nápojové menu dle uživatelských preferencí. Mají u Vás rádi větší nápoje velikosti XL? S doplňkovou sadou to není žádný problém. Nebo byste si rádi vychutnali nové receptury nápojů? LEI300 v kombinaci se spirálovým svačinovým automatem ARIA S EVO se stává toto řešení ideálním pro střední a menší prostory.

Svačinový spirálový automat Bianchi ARIA S EVO (Slave) umožňuje prodej balených snacků a studených nápojů v PET lahvích nebo plechu s teplotou vnitřního prostředí 8 °C. Tento stroj (slave modul) funguje pouze v kombinaci s automatem na horké nápoje s využitím jednotného platebního systému. V kombinaci s automatem LEI300 EVO na horké nápoje nabízí tato sestava ideální řešení pro střední a menší místa.

Ke stažení

Technická data sestavy

  • Rozměry: 196 x 68 x 82 cm (V x Š x Hloubka)
  • Připojka vody: 3/4", tlak 0.5 - 6.5 bar
  • Napájení: 220 - 240 Vac - 50 / 60 Hz, 16 A
  • Příkon: 2.1 kW
  • Hmotnost: 240 kg
Lei300Aria_S.jpg
Kapacita: 300 ks kelímků + 248 ks snacků
Monitor: Multifunkční / dotykový vel. 15"
Zásobník: 8ks horké nápoje + 4 police spirál
Ostatní: 196 x 68 x 82 cm (V x Š x H), 240 kg

Zaujali jsme Vás, máte dotaz?

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Požádejte o nabídku, domluvte si nezávaznou konzultaci nebo konkrétní způsob dlouhodobé spolupráce. U dobré kávy zvládneme společně určitě něco vymyslet . . .

Vaše jméno:
Vaše příjmení: *
Váš e-mail: *
Váš telefon: *
Název společnosti:
Počet zaměstnanců:
Adresa společnosti:
Počet směn:
Vaše zpráva a poznámky : *
Opište z obrázku:

Rychlý kontakt

Máte rychlý dotaz, nebo nemáte rádi psaní emailů? Kdykoliv zavolejte.

+420 602 468 776